Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/suoard/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/suoard/domains/supinam.lt/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/Integrations/Bookings.php) is not within the allowed path(s): (/home/suoard/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/suoard/domains/supinam.lt/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Druskininkuose | www.supinam.lt

Kviečiame praleisti laiką Druskininkuose turiningai. Irklentės – tai puikus būdas atsipalaiduoti, maloniai pasportuoti ir išvalyti galvą. Irklenčių sportas lengvai perprantamas tiek jaunam tiek vyresniam žmogui. Jis treniruoja nugaros raumenis, lavina motorinę sistemą, gerina širdies darbą ir veikia raminančiai. Irklentės puikiai tinka ir vakarėliams: gimtadieniams, bernvakariams ar mergvakariams sportuojant ant vandens.

Druskininkuose galite plaukti Nemunu: rami ir plati upė tiks net ir pradedantiesiems irklentininkams. Lavinti irklentės įgūdžius ar pirmą kartą atsistoti ant vandens galite ir viename iš Druskininkkų apylinkių ežerų. Jei norite patirti kiek intensyvesnį nuotykį, ne taip toli nuo Druskininkų teka Merkys.

Profesionalus irklenčių instruktorius gali supažindinti Jus su irklentės bazinio irklavimo technika, taip pat papasakoti apie skirtumus tarp skirtingo dizaino irklenčių.

Irklenčių nuoma Druskininkuose

Užpildykite anketą ir šiandien Jus informuosime ar turime laisvų irklenčių.